FESTIWALE

Kraków Lindy Invasion

Pierwsze trzy miesiące roku rezerwujemy na wizyty obcych z kosmosu gwarantujących warsztaty i imprezy taneczne nie z tej ziemi! Wydarzenie organizowane jest od 2014 roku.

Lindy on Track

Dwa roztańczone dni w Krakowie, jeden dzień na pokładzie wagonu tanecznego prowadzonego przez parowóz z roku...z Krakowa do zimowej stolicy Polski i jeszcze 2 dni pod Tatrami z muzyką na żywo i tańcami do białego rana.

Rock the Balboa

Powstał z miłości do tańca Balboa. Zawsze w maju, w romantycznych krakowskich wnętrzach z doskonale dobraną kadrą instruktorską oraz wieloma niespodziankami.

Swing Suitcase with Lennart Westerlund

To spotkania z historią swingu. Przybywa do nas legenda Lindy Hop - Lennart Westerlund z cyklem wykładów oraz zajęć Lindy Hop i Stepowania.

Lindy Hop Non Stop

To sierpniowy zwrót głowy, a raczej roztańczonych nóg. Długa seria warsztatów z technik Solo i Lindy Hop na poziomie od zera do bohatera.

Shag on Fire

Wydarzenie dedykowane miłośnikom tańca Shag, który od niedawna jest tańczony w Polsce. Niezapomniana edycja 2017 odbyła się w Kopalni Soli Wieliczka, a podczas niej "bitwa" między tancerzami shagowymi i tancerzami współczesnymi.

Dragon Swing: Lindy Underground

Międzynarodowy festiwal swingowy organizowany co roku w Krakowie od 2010 roku.

Let it Swing

Przedświąteczne, kameralne wydarzenie w malowniczym pensjonacie Małopolanka w Krynicy Zdrój.

Zapisz się do naszego newslettera